Warning: Creating default object from empty value in /home/turkeyt/domains/turkey-tour-info.com/public_html/plugins/k2/swtabspro/swtabspro.php on line 327

مرکز خرید مدرن پلومریا آلانیا

مرکز خرید مدرن پلومریا آلانیا


آلانیا ترکیه 

اگر در سفر ترکیه قصد دارید از شهر آلانیا خرید کنید بد نیست بدانید شهر آلانیا امروزه یکی از مهم ترین شهرهای توریستی ترکیه ست . همزمان با ساخت و ساز در آلانیا  و رشد مناطق مختلف آن ، نیاز به افتتاح مراکز خرید آلانیا  در بخش  های مختلف شهر احساس میشود که این روزها نسبت به رفع این کمبود ، کارهای زیادی انجام میشود .مرکز خرید پلومریا آلانیا یکی از مراکز خرید ایجاد شده در این راستا ست . خرید در ترکیه را می توانید با خیال آسوده از مارک و اصل بودن اجناس از این فروشگاه ها انجام دهید .


 
 مرکز خرید پلومریا آلانیا
 

مرکز خرید پلومریا آلانیا بهترین مکان برای خرید در آلانیا ترکیه و عکس یکی از بخش هایی از شهر آلانیا که  در طول سالهای اخیر با رشد فراوانی رو به رو بوده است ، منطقه کارگیجاک می باشد .به همین دلیل در تابستان  ۲۰۱۳ مرکز خرید پلومریا در آلانیا منطقه کارگیجاک افتتاح گردیده است .  طبقه همکف و زیرزمین مرکز خرید پلومریا آلانیا پر از مغازه ها مختلف و سوپر مارکت می باشد و  طبقه  دوم  مرکز خرید پلومریا آلانیا رستوران و کافه تریا بزرگی با  منظره بسیار زیبا دریای مدیترانه ، پذیرای گردشگران تور ترکیه عزیر میباشد .

 مرکز خرید پلومریا آلانیا

  • نظرات
  • همین نویسنده
  • مطالب مشابه

موارد مرتبط

هرگونه سوالی دارید می توانید بپرسید حداکثر ظرف 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد .با تشکر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.